Krok 22: Kochać życie

Dzisiaj mam dla Ciebie szczególny film. Moment zresztą też jest szczególny. Bo koniec roku to chwila, w której jeszcze raz możemy spojrzeć za siebie, podsumować wszystkie fakty minionych miesięcy. W tym kontekście przychodzi świadectwo Piotra, założyciela oraz prezesa INTEGRACJI.

Piotr był świetnym sportowcem. Jeden skok do wody przekreślił wszystko. Marzenia o karierze, plany życiowe. Jeden skok przykuł go do wózka na całe życie.

Dlaczego to takie ważne? Bo chciałbym żebyś miał tę wiarę co Piotr patrząc na swoje życie. Że nawet wydarzenia pozornie nie do zaakceptowania i bardzo trudne Bóg potrafi uczynić dla ciebie drogowskazem, którym pokieruje Cię do szczęśliwego życia.

Widać to wyraźnie na przykładzie Piotra. Posłuchaj jego świadectwa. Pomyśl też o swoim życiu. Właśnie w tym czasie. Bo nie wiemy co Bóg przygotował dla nas na najbliższy rok, ale jednego możemy być pewni. Że cokolwiek się stanie Bóg może z tego zrobić wielką historię. Właśnie w Twoim życiu. Dlatego nie musisz się bać! Pan jest blisko!

Na cały 2015 rok niech dobry Bóg nam błogosławi!

Odwagi!

Pozdrawiam
Krzysztof

Wpłać darowiznę i pomóż tworzyć kolejne filmy!
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Kwota

dobrowsieci@opoka.org.pl | www.dobro.opoka.org.pl